تماس با من
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
[email protected]
Ph: +1.831.705.5448
همکاری با من
[email protected]
Ph: +1.831.306.6725

صدایم کن

«در بلندای آبادی ما درختی است که هزاران سال است بر ما نظر دارد. درختی ستبر و قوی و ریشه‌دار، که هر برگش مکتوبی است از شعر و موسیقی و لالایی و قصه… آنقدر مقدس است که مردم آبادی آرزوهایشان را فقط به او می‌گویند و برای اینکه از یادش نرود اجابت کند دخیلی به شاخه‌اش می‌بندند. یک روز صاعقه‌ای زد و باد سیاه صدای آرزوها را برد. کسی باید بیاید، کسی که مثل هیچ‌کس نیست، شجاع و پر مهر و از خود گذشته باشد و روحش را نفروخته باشد. هنوز انگشتر سلیمان در آبی دریاست. کو همای سعادت.»

  • دسته‌بندی

    داستان | رمان

  • گروه سنی

    نوجوان

  • ناشر

    چشمه

کتاب “صورتی سرگردان” یک کتاب کودکانه ی آموزشی و شاد با تصاویر زیباست است که توسط ویولت رازق پناه نوشته شده است. این کتاب داستان ماجراجویی های یک ماشین کوچک صورتی است که به دنیا می آید و با قوانین عجیب شهر مواجه می شود. در حالی که در شهر تنها می گردد، با خودروهای دیگری با رنگ ها و شکل های متفاوت آشنا می شود و تجارب جدیدی یاد می گیرد. این کتاب با زبانی ساده و دلنشین به کودکان نشان می دهد که قوانین و نظم زندگی آسان و لذت بخش است. کتاب حاضر به دلیل محبوبیت زیادش پیش از این در مالزی به زبان‌های مالایی و جاوی نیز ترجمه و منتشر شده و نسخه انگلیسی آن نیز به زودی منتشر می‌گردد.
درباره کتاب

از سال
۱۳۸۳
تا امروز

Before After
About this Book

Since
2004

The book “Wandering Pinkie” is an illustrated and colorful children’s book written by Violet Razegh Panah, tells the story of the adventures of a little pink car that comes into the world and faces the strange rules of the city. As she wanders around the city, she meets other cars with different colors and shapes and learns new experiences. This book, with a simple and sweet language, shows children how rules and order makes life easy and enjoyable. The present book has been translated and published in Malay and Javanese (Javi) languages in Malaysia due to its great popularity, and its English version will also be published soon.
بازگشت

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy