تماس با من
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
[email protected]
Ph: +1.831.705.5448
همکاری با من
[email protected]
Ph: +1.831.306.6725

صورتی سرگردان

.در این کتاب مصور و رنگی داستانی تخیلی برای گروه سنی ب نگاشته شده‌است

بالاخره انتظار ماشین صورتی کوچولو تمام شد .وقتی شماره‌اش را نصب کردند، از خوشحالی چند بار چراغ‌هایش را روشن و خاموش کرد و بعد توی کوچه‌ها و خیابانها به راه افتاد .اول فکر می‌کرد خودش تنها ماشین توی دنیاست ولی همین که به خیابان اصلی رسید از تعجب بوق بلندی زد و گفت :وای چقدر عجیبه !این همه ماشین با رنگها و شکلهای گوناگون؟ توی این فکر بود که ناگهان یک کامیون بزرگ از پشت سرش داد زد : فسقلی چرا راه نمی‌روی؟

  • دسته‌بندی

    کتاب کودک | داستان کوتاه

  • گروه سنی

    سه تا شش سال

  • ناشر

    به‌نشر | وی-بوک

کتاب “صورتی سرگردان” یک کتاب کودکانه ی آموزشی و شاد با تصاویر زیباست است که توسط ویولت رازق پناه نوشته شده است. این کتاب داستان ماجراجویی های یک ماشین کوچک صورتی است که به دنیا می آید و با قوانین عجیب شهر مواجه می شود. در حالی که در شهر تنها می گردد، با خودروهای دیگری با رنگ ها و شکل های متفاوت آشنا می شود و تجارب جدیدی یاد می گیرد. این کتاب با زبانی ساده و دلنشین به کودکان نشان می دهد که قوانین و نظم زندگی آسان و لذت بخش است. کتاب حاضر به دلیل محبوبیت زیادش پیش از این در مالزی به زبان‌های مالایی و جاوی نیز ترجمه و منتشر شده و نسخه انگلیسی آن نیز به زودی منتشر می‌گردد.
درباره کتاب

از سال
۱۳۸۳
تا امروز

Before After
About this Book

Since
2004

The book “Wandering Pinkie” is an illustrated and colorful children’s book written by Violet Razegh Panah, tells the story of the adventures of a little pink car that comes into the world and faces the strange rules of the city. As she wanders around the city, she meets other cars with different colors and shapes and learns new experiences. This book, with a simple and sweet language, shows children how rules and order makes life easy and enjoyable. The present book has been translated and published in Malay and Javanese (Javi) languages in Malaysia due to its great popularity, and its English version will also be published soon.
بازگشت

This website stores cookies on your computer. Cookie Policy